SÁlovÉ lekce

Bodyform

Bodyform je velice efektivní cvičení, zaměřené na formování celého těla především problémových partií.Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny i pro naprosté začátečníky.

Core training

Cvičení zaměřené na posílení svalů středu těla.Vedle posílení břišních svalů, stabilizátorů trupu, svalů zádových i hýžďových, obsahuje toto cvičení komplexní cviky (se zapojením celého těla) rozvíjející koordinaci pohybu a rovnováhu. Tím dokáže připravit tělo ke správnému pohybu v každodenních činnostech. Toto cvičení je vhodné i jako po-rehabilitační. Při správném cvičení dochází k odstraňování různých svalových disbalancí, k odstranění bolesti zad, k obnovení správného držení těla, zvýšení kondice a pohyblivosti. Cviky jsou prováděny plynule s ohledem na vaši aktuální zdravotní sytuaci. Core trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie i výkonnosti.

Indoor cycling

Indoor cycling je skupinovým cvičením , kdy za motivační hudby jedete na stacionárním kole. Hodina je vedena zkušeným trenérem, který kombinuje cviky na posílení kardiorespirační soustavy s posilováním .Cvičení simuluje jízdu na skutečném kole, proto cviky mají různou intenzitu .Indoor cycling je vhodný na rozvoj vytrvalosti, rychlosti, síly, zlepšení fyzické kondice a v neposlední řadě k redukci tělesné hmotnosti. Cvičení je pohybově nenáročné. Nezatěžuje klouby.

Pilates

Pilates je cvičení zameřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna.Jedná se o účinnou, bezpečnou a velmi vhodnou cvičební metodu pro udržování fyzické kondice v kterémkoliv věku.Pomáhá odstraňovat pohybové problémy a zvětšovat ohebnost svalů a kloubů. Doporučuje se také jako návazné cvičení po rehabilitaci, po úrazech nebo chronických bolestech zad.

Bodybalance

BodyBalance je pomalá forma cvičení, která se zaměřuje na odstranění bolestí pohybového aparátu, jež jsou důsledkem moderního způsobu života. Díky pravidelnému cvičení BodyBalance posílíte problematické partie, protáhnete zkrácené svaly a vyrovnáte svalové dysbalance. Chcete-li se cítit lépe, zpevnit a posílit tělo a zároveň zlepšit jeho ohebnost a rozsah, je toto cvičení právě pro vás. Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Tabata

Tabata je velmi efektivní a účinný způsob intervalového treninku, který vyvinul japonský lékař Izumi Tabata. Využívá se intervalu 2:1, aktivní čas : odpočinek. V praxi to znamená, že 20s vykonáváte na maximum pohybovou činnost a 10s odpočíváte. Proto je toto cvičení poměrně náročné. Jestliže ale zařadíte cvičení Tabaty, velmi rychle se dočkáte viditelných změn na postavě, pocítíte úbytek tuku, zpevnění svalů a výrazné zlepšení kondice.